Solxenergy

Firmamız son kullanıcı için temiz, verimli, ekonomik enerji çözümleri sağlar. Solar Termal Enerji sisteminin hem ticari işletmelerde hem de konutlarda soğutma ve ısıtma uygulamaları için çalışıyoruz. Isıtma ve soğutma, dünyanın toplam enerji kullanımının en büyük iki tüketicisidir.

Ticari iş sektöründe yatırımın geri dönüşü (ROI) kesinlikle önemlidir. Örneğin – Dünyanın herhangi bir yerinde elektrik üreten bir güneş PV sistemi, 5 ila 12 yıl arasında bir ROI üretecektir. Diğer taraftan ısıtma, soğutma ile ilgili güneş enerjili sistemlerimiz aylarca düşük ROI sağlar.

İngiltere’den gelen SolXEnergy ThermX ™ ticari çözümünde yer alan Uluslararası Bekleyen IP’nin orijinal geliştiricileridir.

Daha sonra başka uluslararası teknolojiler ve süreçler, uluslararası ortak mühendisler tarafından orijinal forma eklenmiştir ve bu da artık uluslararası düzeyde beklemede olan ek IP koruma uygulamalarını sonuçlandırmıştır.

Bu ek süreçler, SolXEnergy’nin ticari soğutma, HVAC ve ısıtma sektörlerine taşınmasını sağladı ve 2015’in ortalarında SolXEnergy, 3. parti sistemlerine güneş enerjisi tesis ederek, yenileme pazarına girdi.

Bu hareket SolXEnergy’nin profilini güçlendirdi ve şimdi en çok büyüme potansiyeline sahip büyüme alanlardan biri oldu.

Temiz, verimli, ekonomik enerji çözümleri

Dünyanın en verimli soğutma sistemi.

Sadece güneş ekleyin… Gerçek şu ki serbest termodinamiğin ünitemizin kıskanılacak performansını % 73’e varan oranda artırmasıdır. Hiçbir şey bu verimlilikle kıyaslanamaz.

Solxenergy Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Bizimle iletişime geçin

Zenta Mühendislik & Tel: +90 (0216) 336 72 71