VRF Klima Sistemleri

KEŞİF HİZMETLERİ
Yerinde keşif hizmeti ile en uygun cihazların seçiminin yapılması ve montaj projesinin oluşturulması, Proje üzerinde cihaz ve montaj keşif listelerinin oluşturulması

PROJELENDİRME
Mimari tasarım üzerinde yapıya en uygun cihazların seçilerek yatırım maliyetini ve kullanım konforunu arttıracak şekilde çizimlerinin montaja uygun olarak proje üzerine yapılması. 

MAALİYET ANALİZİ VE FİYATLANDIRMA
Yatırım ve işletme maliyetlerine göre en uygun marka ve model seçilerek fiyatlandırılması ve montaj maliyetleri ile birlikte hesaplanması.

MONTAJ HİZMETLERİ
Tamamı kendi personelimiz olan tecrübeli ve eğitimli ekiplerimiz ile Yetkili Servisi olduğumuz VRF Klima sistemlerinin çalışma şartlarına ve montaj kurallarına uygun şekilde montaj yapılması.

SERVİS HİZMETLERİ
Birçok marka VRF Klima sistemleri konusunda deneyimli ve eğitimli uzman kadromuz ile Yetkili Servisi olduğumuz VRF Klima sistemlerinde oluşan her türlü arızayı çözüme kavuşturulması.

PERİYODİK BAKIM HİZMETLERİ
Filtreleri temizlenmeyen bir ürünün %21 oranında kapasitesini yitirdiği; bu kapasite düşüşünü karşılayabilmek için %25 oranında enerji sarfiyatını arttırdığı tespit edilmiştir. Klima sistemlerinin enerji sarfiyatının düşürülmesi ve onarım maliyetlerinin azaltılması için eğitimli uzman kadromuz ile bakım hizmetlerinin yapılması.

ENERJİ SARFİYATLARINDA İYİLEŞTİRME HİZMETLERİ
VRF klima sistemlerinin akıllı kontrol sistemleri ile adaptasyonu sağlanarak enerji sarfiyatlarında % 40 a varan tasarruf sağlayan projelerin yapılması