Midea Vrf Klima Sistemleri

VRF Klima, Variable Refrigerant Flow kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltma olup, değişken debili soğutucu akışkan sistemli klima anlamına gelmektedir. Midea Vrf klima; bir dış ünite ile, gaz akış dağıtıcıları yardımıyla birden çok iç ünitenin birbirinden bağımsız olarak kontrol edilebildiği klima sistemidir. Sistemin içinde farklı kontrol sistemleri ve bağlantı boruları da yer alır. VRF sistemleri genellikle orta ölçekli ticari binalarda ve büyük binaların 1/3’ünde kullanılır.

Midea VRF Klima İç Üniteler

Şık görünümü ve ince gövdesi sayesinde iç üniteler her oda dekoruna ve ortamına uyum sağlar. Düşük dirençli, en uygun hale getirilmiş hava akımı kanalları ile gürültüsüz ortamlar sağlar. Çeşitli müşteri gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanan 12 tip ve 100’den fazla model.

Midea VRF Klimalar Dış Üniteler

Büyük kapasiteli dış üniteler; yüksek kapasitede DC inverter kompresöre sahiptir ve enerji tasarrufu teknolojilerini uygularlar. Büyük ve çok katlı binalar için mükemmel bir seçimdir. Geniş yelpazede ürün gamı ile sıradışı özellikler ve enerji tasarrufu teknolojileri bir arada.

Midea hava soğutmalı vidalı soğutma grupları, güvenilirlik, enerji verimliliği ve akıllı kontrol açısından mevcut ve gelecekteki gereklilikleri karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bugün mevcut olan en iyi teknolojileri kullanıyoruz: Değişken kapasite valfli ikiz rotorlu vidalı kompresörler, üstün ısı transferi ve ünite verimliliği için en iyi şekilde yapılandırılmış soğutucu ve kondansatörlerle ideal şekilde eşleştirilir. Okullar, hastaneler, alışveriş merkezleri, ofis binaları, fabrikalar ve üretim tesisleri için idealdir.

Sessiz çalışma

Daha büyük boyut çarkları, hızı düşürerek daha az gürültüye neden olur. Düşük ortam sıcaklığı, düşük hava akımı akışı, daha sonra gürültüyü azaltır. Akıllı kontrol mantığı, gürültü ve güç tüketimini kontrol etmek için performans ve çalışma fanı numaralarını dengeler. Süper düşük gürültü modeli isteğe bağlıdır.

Tasarım esnekliği

Altı temel kapasite modülü, geniş bir modül kombinasyonu dizisi. Esnek stok ve hızlı teslimat için standart modül. Büyük tonaj gereksinimlerini karşılamak için sahada birleştiğinde. Düşük ilk yatırım ve bakım maliyeti.

Kolay ve hızlı kurulum

Kompakt boyut ve modül tasarımı nakliye, kaldırma ve kurulum maliyetlerinden tasarruf sağlar. Ünite saha montajı sırasında güç kaynağına ve su kaynağına bağlandıktan sonra servise alınabilir.